NABÍDKA

Společnost PILSENINVEST SICAV, a.s. disponuje byty všech velikostních kategorií v lokalitách Plzeň – Lochotín, Bolevec, Bory, Lobzy a Skvrňany, dále pak Rokycany, Dýšina a Ostrov nad Ohří. Převážná část z nich se nachází na lukrativních místech k bydlení se zavedenou dlouhodobě fungující infrastrukturou a snadném dosahu center měst.

Prodej a pronájem bytů

Nabízíme k prodeji (případně i k pronájmu) větší množství kompletně renovovaných bytů (nové bytové jádro včetně veškerých instalací, kuchyňská linka, omítky, výmalba, dveře, dlažba, plovoucí podlahy) v oblasti města Plzně i v dalších lokalitách.

V nabídce máme také byty v původním slušném stavu s možností okamžitého využití a také byty určené zájemcům k rekonstrukci dle vlastních představ.

Velkou výhodou je, že většina našich bytů je volná a jsou tak připraveny k okamžitému nastěhování. Jednání o prodeji, případně pronájmu bytu je tak záležitostí pouze několika dnů.

Garance standardní úrovně bytů

Garantujeme standardní úroveň nabízených bytů, široký výběr v rámci poptávaných lokalit a právní jistotu, jelikož veškeré byty jsou v našem vlastnictví. Zároveň prodej není zatížen dalšími náklady za služby realitních kanceláří nebo jiných zprostředkovatelů. Naše společnost zajišťuje i kompletní právní služby.

PILSENINVEST SICAV, a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4
Kancelář - nám. Českých bratří 10, 301 00 Plzeň, +420 378 138 652
info@pilseninvest.cz, www.pilseninvest.cz